Vind een draagconsulent

Je vindt de draagconsulenten gesorteerd per provincie en dan alfabetisch volgens plaatsnaam.
Aan de kleur van de kader kan je zien welke opleidingsmodule ze voltooiden. 

Omdat we bijscholing zeer belangrijk vinden en de kennis over babydragen steeds verdiept, worden draagconsulenten die langer dan 3 jaar geen bijscholing volgden, uit de lijst verwijderd.

De opleiding tot draagconsulent van die Trageschule bestaat uit 3 delen: basis, gevorderden en certificeringsopleiding. Je kan het niveau van de opleiding van de draagconsulent herkennen aan de kleur van het kader. Hieronder vind je een kort overzicht van de verschillende stappen. 

BASISOPLEIDING

Na de basisopleiding mag een draagconsulent haar kennis en vaardigheden doorgeven via individuele consulten aan ouders.

GEVORDERDEN OPLEIDING

Na de gevorderden opleiding heeft een draagconsulent meer kennis over het dragen in bijzondere omstandigheden en mag ze workshops in groep aan ouders geven.

GECERTIFICEERD

De certificering is de kroon op het werk die pas na voldoende praktijkervaring en het verbreden en verdiepen van de eigen kennis behaald kan worden. 

Provincie Antwerpen

2-4

Zoë de Smet

Broechem

zoedeloe@hotmail.com
0479 41 54 24
 

Zoedeloe 

IMG_8287

Stefanie van Looy

Edegem

info@draagateljee.be
0486 39 58 03

Draagateljee 

IMG_20180609_114017[14] (2)

Karen Laenen

Rumst

karen@madoek.be
0479 29 88 56

Madoek 

IMG_8287

Sien Willemse

Zoersel

draagconsulente.sien@gmail.com
0472 59 44 67

Draagconsulente Sien

Provincie Limburg

Provincie Oost-Vlaanderen

Image

Sofie Lobbens

Aalter

hallo@draagconsulentesofie.be
0479 70 89 62
 

Draagconsulente Sofie

Julia en Tineke - Profiel

Tineke Merckx

Balegem

merckxtineke@gmail.com
0478 40 97 40

Neonest

1.2

Evy Roose

Lebbeke

info@mama-lotus.be
0472 69 22 09

Mama Lotus

IMG_20190426_191151425

Lien Vandoorne

Ouwegem

blij-in-bloei@outlook.com
0487 450 424

Blij in Bloei

IMG_8287

Jane Colaes

Sint-Niklaas

jane@vita-nova.be
0479 54 73 29

Vita-Nova

Nele Allaert draagconsulent en trainer in Sint-Niklaas

Nele Allaert

Sint-Niklaas

nele@buiktegenbuik.be
0485 85 25 30

Buik tegen Buik

LienenToon

Lien Verdickt

Wondelgem

lien@groei.gent
09 430 12 80

Groei Gent

Provincie Vlaams-Brabant

Provincie West-Vlaanderen

Isabel Langenaekens

Aartrijke

info@lekkerdicht.be
0494 24 22 93

Lekker Dicht

Sarina Van den Abeele

Dentergem

sarinavandenabeele@hotmail.com

0475 28 30 46

Hannelore Cabooter

Kortemark

hannelorecabooter@yahoo.com
0496 69 62 74

Draagconsulente Hannelore

_20180731_191126

Bieke Devreker

Diksmuide

welkom@draaggraag.be
0496 05 52 10

Draag Graag